23 OKTOBER 2024

Trotse

wedstrijdsponsor

Wij zijn als organisatie niet los te zien van onze omgeving en nauw betrokken bij het maatschappelijk welzijn in de buurt en onze omgeving. Het is in onze ogen dan niet meer dan logisch dat wij iets terug te doen voor deze regio, die ons dagelijks inspireert.

 

Het zijn van wedstrijdsponsor van de eredivisiewedstrijd PEC Zwolle – NAC (eindstand 1-2) is één van de voorbeelden van deze betrokkenheid. Sport is onlosmakelijk verbonden met gezondheid, en daarom sponsoren we verschillende sportclubs, faciliteren we een gezonde levensstijl van onze medewerkers en zijn we nauw betrokken bij het fysieke – en mentale welzijn van mensen om ons heen.

Hoor- en zichtbaarheid

Als wedstrijdsponsor zijn wij zichtbaar en hoorbaar geweest voor, tijdens en na de wedstrijd (zowel in het stadion als online). Dit is gerealiseerd door:

  • LED-boarding rondom het veld;
  • Naamsvermelding door de stadionspeaker;
  • Zichtbaar op alle schermen in en rondom het stadion;
  • Naam- en logovermelding in de PEC Zwolle Business App.

 

Na afloop van de wedstrijd ontving directeur George Verheijen een gesigneerd, ingelijst wedstrijdshirt uit handen van Dylan Mbayo.

Samenvatting

Deel dit nieuws

             

Lees ook

deze nieuwsberichten